ASE UTRA DUAL556-S-BL GEN2, DUAL SHORT 5,56mm - tlmič
Kód: 5406
Neohodnotené
Na objednávku
Môžeme doručiť do:
ASE UTRA DUAL556-S-BL GEN2, DUAL SHORT 5,56mm
Detailné informácie
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Tlmič Ase Utra DUAL-S GEN2 je modernizovanou variantou predchádzajúcej generácie.
Charakteristika tlmičov DUAL G2:
• vylepšená stabilizácia strely, minimalizuje zmenu POI (Point of Impact - miesto dopadu)
• predná vyrážajúca korunka pre rozbíjanie skla
• vylepšený útlm hluku
• vonkajšie rozmery rovnaké s GEN1
• efekt potlačenia výšľahu rovnaký alebo lepší
• odolnosť konštrukcie rovnaká alebo väčšia
TECHNICKÉ PARAMETRE:
  • ráž: .223 REM/5,56 NATO
  • hmotnosť: 520 g
  • priemer:43,5 mm
  • celková dĺžka: 141 mm
  • tlmiaci účinok: cca. 18 dB
  • materiál: nerezová oceľ 300 series
  • povrchová úprava: Cerakote
  • farebné prevedenia: čierne, FDE, coyote, OD
Tlmiče DUAL sa na zbrane inštalujú prostredníctvom montážneho rozhrania BoreLock
Pozor - štandardná úsťovka Hiper nie je s krátkou verziou tlmiča DUAL kompatibilná!!
Dodatočné parametre
Kategória: Tlmiče
Hmotnosť: 0.35 kg
EAN: 119030
Model: DUAL556-S-BL GEN2, DUAL SHORT 5,56mm